HALI ALTI ISITICI

Halı altı ısıtıcılarımızda yerinde montaj ve uygulama hizmeti sunuyoruz...

0546 244 13 96

TEKLİF HATTI

HEMEN ARAYIN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

HALI ALTI ISITMA

Halı Altı Isıtma Sistemleri ile soğuk kış günlerinde camilerimize sıcaklık katıyoruz!

2008 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile Beyza Halı markası altında tasarladığımız, ürettiğimiz ve uyguladığımız kaliteli halılarımızın yanı sıra Türk kültürünün simgesi olan camilerimize özel olarak uyguladığımız halı altı ısıtma sistemlerimizi de sunuyoruz.
Özellikle soğuk kış günlerinde cami kapılarının yalıtımlı olmaması sebebi ile camilerimiz soğuk olmaktadır. Camilerin zemin döşemesinde kullanılan halıflex veya diğer halılar tek başına ısı yalıtımını sağlamaz. Sıcaklığı belli bir seviyeye çıkarmak ve cemaatin rahat bir şekilde ibadetini yapması için camilerimizin alttan ısıtma sistemleri ile ısıtılması şarttır. Karbon filmli halı altı ısıtıcılarımız, camilerimizin her bir bölümünün eşit bir şekilde ısınmasına yardımcı olurken soğuk kış günlerinde cemaatin üşümesini de engelleyecektir.

Son teknolojiler kullanılarak ürettiğimiz birinci sınıf karbon film ısıtıcılarımız diğer bir adıyla elektrikli yerden ısıtma karbon filmlerimiz sayesinde camilerimizde ortaya çıkacak ısınma maliyetleri en aza indirilmiş olur. Kolay kurulumu, ekonomik ve konforlu olması sebebiyle ibadethanelerimizde sıkça tercih edilen halı altı ısıtma sistemlerimiz, sıcaklığı belli bir seviyeye getirerek cemaatin ibadet etmesi için uygun bir ortam sağlar.

Camilerimizde soğuk kış günlerinin vazgeçilmez bir parçası olan halı altı ısıtma sistemlerimiz, homojen ısı dağılımı ve yavaş hava dolaşımı sayesinde infiltrasyon ısı kayıplarını azalmaktadır. Toz barındırmayan ve nem seviyelerinin düşük olmasına yardımcı olan halı altı ısıtma sistemlerimiz ile camilerimizde sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz.

Cami halılarının altına döşediğimiz karbon filmler sayesinde camilerimizin her bir bölümü eşit bir şekilde ısınmakta ve enerji tüketimi minimum seviyede kalmaktadır. Böylece geleneksel ısınma yöntemlerine göre sıcaklık belirli bir nokta ile sınırlı kalmamaktadır. Ayrıca Halı Altı Isıtma sistemlerimiz hem az masraflıdır, hem de uzun ömürlü bir ısınma yöntemidir. Diğer ısınma yöntemlerine göre daha kullanışlı, konforlu, ekonomik ve dayanıklı olan kaliteli halı ısıtma sistemlerimiz ile sizde ısınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Karbon Film Halı Altı Isıtma Ne İşe Yarar?

Karbon film halı altı ısıtma sistemlerimiz ve bilgisayarlı ısıtma panomuz, Türk kültünün bir parçası olan camilerimizi rahatlıkla ısıtmaktadır. Halı altı ısı yalıtımı sağlamak için halı altı ısıtma sistemlerimizde kullanılan karbon filmlerin uçlarında yer alan bakır şeritlerin arasına fiber karbon tanecikleri entegre edilir. Katmanlardan oluşan karbon filmlerin ortasına ise nano teknoloji ısıtma partikülleri yerleştirilerek sıcaklığın daha dengeli dağıtılması sağlanmış olunur. Bu şekilde camilerimizde ortaya çıkan ısınma problemi ortadan kalkacaktır. 

Karbon Film Halı Altı Isıtma Sistemlerinin Faydaları

Ekonomik, ucuz ve sağlıklı karbon film halı altı ısıtma sistemlerimiz, geleneksel ısınma sistemlerine göre çok daha ekonomiktir. Soba, elektrikli ısıtıcı veya doğalgaz gibi ısınma yöntemleri ile camilerimizi ısıtmak hem çok masraflı hem de zaman alan yöntemlerdir. Zaman ve maliyetten tasarruf sağlamak için en uygun, kesin ve sağlıklı yöntem karbon filmli halı altı ısıtma sistemleridir.

Profesyonel ekibimiz halı altı ısıtma sistemlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde kurmaktadır. Ekonomik, uzun ömürlü ve sessiz olması, toz veya kir barındırmaması, ortamın hava kalitesini yükseltmesi, vücudu ayaktan hızlı bir şekilde ısıtması, camilerimizde yerden ısıtma sistemlerinin tercih edilmesinde birinci etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Modern bir ısınma yöntemi olan karbon film halı altı ısıtma sistemlerinde radyatör olmadığı için camilerde yer kaybı yaşanmamaktadır. Kolay montaj ve kullanımı sebebiyle sıkça tercih edilen karbon film halı altı ısıtma sistemleri, bilgisayarlı panoları sayesinde zamandan tasarruf sağlarken termostat özelliği ile de ortam ısısını istenilen derecede tutmaktadır. Homojen ısı dağılımı sağladığından ısı kaybını en aza indiren ve ısı yalıtımı sağlayan halı altı ısıtma sistemleri ince bir yapıya sahip olduğu için zeminler dışında tavan ve duvarda da kullanılabilir. Karbon film halı altı ısıtma sistemlerinde "Far Infrared (görünmeyen ısı dalgası)" özelliği vardır. Far Infrared özelliği, vücuda canlılık verir, ayak mantarı ve kokusunun oluşmasını engeller ve romatizmal şikayetleri azaltır. Karbon-Metal karışımlı ileri teknoloji ürünü olan halı altı ısıtma sistemlerinin dünya çapında yanmazlık garantisinin yanında CE ve ETL sertifikaları vardır. 

Karbon Film Halı Altı Isıtma Sistemleri Nasıl Döşenir?

Karbon film halı altı ısıtma sistemlerinin kurulumuna başlamadan önce profesyonel ekibimiz zemine ve halıya zarar gelmemesi ve hijyen olması için korunaklı bir bölgeye naylon brandalar sererek halıları bu bölgeye kaldırırlar. Sonrasında beton veya beton üzeri tahta olan cami zemininin üzerine keçe döşemek suretiyle yalıtım yapılmaktadır. Yalıtım ile cami halısı arasına ise kaliteli karbon ısıtıcı filmler dizilerek sabitlenir ve sistem kurulmuş olunur. 

Ekimizin yaptığı yalıtım halıya yumuşaklık hissi verirken betonun soğuğunu ve rutubetini tamamen kesmektedir. İyi bir yalıtım için halı altına serilecek keçe mutlaka kaliteli, kalın ve sert olmalıdır.

Döşenen halı altı ısıtma sisteminin ısı kontrolü için camilere panolu özel ısı kontrol üniteleri kurulmaktadır. Teknik bir bilgi gerektirmeden kolay bir şekilde kullanılan ısı kontrol ünitelerimiz ile istenildiği zaman ısıtma ve soğutma yapmak mümkün hale gelecektir. 

Cami halılarının altına döşenen karbon ısıtıcı filmler cemaatin oturacağı tarafa yerleştirilir. Secde yapılan yere ısıtıcı koymak şart değildir. Isıtıcı, yaklaşık 3-5 dakika içinde halı sıcaklığını 10-12 °C' den, 20-25 °C' ye yükseltir. Saflar farklı sıcaklıklarda olacak şekilde ayarlanabilir ve bazı saflar kapalı tutulabilir. Cemaatin gelmesinden 10 dakika önceden açılması yeterli olacaktır. Çok soğuk günlerde rutubeti önlemek için namaz vakitleri aralarında kısık ayarda tutulması (15 °C gibi) tavsiye edilmektedir.

Bunlara ek olarak, dört mevsim haftada bir gün olmak üzere, örneğin Cuma namazı öncesi veya sonrası tüm saflar açılarak en yüksek sıcaklığa gelene kadar 20-30 dakika çalıştırılırsa, karbon ısıtıcı halıların hijyenine katkıda bulunur ve kokuları giderir.

Ucuz ve Kaliteli Cami Altı Isıtma Sistemleri

Camilerin en önemli mimari özelliklerinin başında kubbeleri yer alır. Her caminin iç dizaynı kubbe şeklinde yapılmıştır. Bunun neden yapıldığını çok az insan bilir. Genelde insanlar sırf güzel görünmesi için camilerde bu sistemin kullanıldığını düşünseler de aslında şekilden ziyade kubbelerin çok daha önemli bir görevi bulunmaktadır. Camiler kubbe şeklinde yapılarak yaz aylarında cami içinin daha serin olması sağlanmaktadır. Dışarıdan gelen sıcak hava cami kubbelerine doğru ilerleyerek elektriklenmenin de etkisiyle serin havaya dönüşür ve bu sayede cami içi yazın 50 derecede bile serin kalmaktadır. Cami içleri yazın kubbeleri sayesinde serin kalmakta iken kış aylarında ise tam tersi olarak çok soğuk olmaktadır. Bu nedenle camilerin içeriden ısıtılması zaruri bir ihtiyaçtır.

Ülkemiz gibi son derece çetin kış şartlarına mahkum yerlerde camilerin iyi bir şekilde ısıtılmaları gerekir. Hem az masraflı hem de ömürlük bir ısıtma yöntemi için en doğru seçenek karbon film cami ısıtma sistemidir. Camiler genelde baştan sona parkeler ile kaplandıktan sonra üzerlerine ya halıflex ya da çeşitli halılar serilir. Bu sayede caminin alt tarafı sıcak tutulmaya çalışılır. Ama ne yazık ki bu yöntem soğuk kış aylarında tek başına yeterli olmaz. Sıcaklık eksi derecelere ulaştığı vakit cami içi inanılmaz soğuk olmakta ve cemaat rahat rahat namaz kılamamaktadır. Zamanla cemaat caminin soğuk olduğunu fark edince camiye gelip namaz kılmak yerine evlerinde namaz kılmayı tercih edecek ve kısa bir süre sonra artık kimse kış aylarında camiye gelmeyecektir. Cemaati camide tutabilmek için cami içinin iyi bir şekilde ısıtılması şarttır.

Halı Altı Isıtma Sistem Panosunun Teknik Özellikleri


- Kolay kullanımlı 5 inç dokunmatik ekranlıdır.
- Özel şifre oluşturabilme özelliği ile halı altı ısıtma sisteminiz kontrol altında kalır.
- Halı Altı sistem panosunun ana ekranında il, tarih, saat, cihaz ve internet bağlantısı, anlık kullanılan güç(Amper), derece, namaz vakitleri ayrı ayrı görüntülenebilmektedir. Yeşil olarak görüntülenenler çalışan aktif saflar, kırmızı olarak görüntülenenler de sistem arızalarıdır.
- Cami halı altı ısıtma sistemi, her ezan vaktine ve belirli günlere göre ayarlanabilir.
- Tamamen sessiz çalışır.
- Uzaktan kumandalı sistem ile tüm fonksiyonları ve istenirse her saf ayrı ayrı kontrol edilebilmektedir.
- Otomatik ısı sabitleme sistemi ile istenilen sıcaklıkta çalıştırılabilir.
- Haftalık namaz vakitlerine göre programlama özelliği vardır(Örneğin; Sabah namazlarında veya belirli günlerde devre dışı bırakma özelliği mevcuttur. Bu özelliğe en çok sanayi camilerinde ihtiyaç duyulur).
- Karbon film halı altı sistem panosunda wifi özelliği vardır. Bu şekilde internete bağladığınız cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda veya herhangi bir ayara ihtiyaç olduğu durumda uzaktan erişim sağlayarak sistemde düzeltme yapılabilmektedir.
- Halı Altı Isıtma sisteminde yer alan mod ayarı sayesinde tüm bölgeye ya da lokal (ayrı bölümler halinde) ısıtma 1 dakikadan 180 dakikaya kadar istenilen sürelerde uygulanabilir. Ayrıca sensörler ile halı sıcaklığı otomatik olarak ayarlanabilir.
- Sistemde Türkçe - İngilizce dil seçeneği mevcuttur. Bunun yanı sıra diğer ülkelerde saat farkı, boylam ve enlemler girilmek koşulu ile kullanılabilmektedir.
- Vakitlere göre zaman ayarı her il için il plaka kodu bilgisi ile ayrı ayrı ayarlanabilir.
- Akşam namazı ve sabah namazı arasında "Cami Işıklandırma" ve "Minare Şerefe Işıklandırması" belirtilen zamana göre çalışabilme özelliği mevcuttur. Şerefe çıkışına kontaktör takılması uygundur.
- Panodan sistem bilgilerine ulaşmak mümkündür. Elektrik tüketimi, sensör arızaları(yangın, duman) vb. bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca sistem elektrik tüketimine göre ayarlama yapmaya imkan tanıdığı için %50 oranında enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
- Duman dedektörü, sesli ikaz ve ampermetre gösterge mevcuttur. Dilerseniz panonuza ek olarak yangın sensörü ve klima modülü alabilirsiniz.
- Panomuzda kışlık ve yazlık özellikler mevcuttur. Klimalar yazın ezan vakitlerine göre otomatik çalışması ayarlanabilmektedir. Kışlık özelliği ise ortam ısısı ezan vakitlerine göre ayarlanabilmektedir.
- Cihazımız işçilik ve montaj garantilidir.

Karbon Film Fiyatları Ne Kadardır?

Karbon film fiyatları belirlenirken metre kareye göre fiyat çıkarılmaktadır. Aynı zamanda kullanılacak karbon filmin kalitesi de çok önemlidir. Yukarıda en başlarda anlattığımız yüzde yüz karbondan yapılı filmler diğer karbon filmlere nazaran daha pahalıdır. Şu an piyasada birkaç iyi marka karbon film konusunda pazarda öncüdür. Eğer caminin tamamına karbon film ısıtma sistemi kurdurmak istiyorsanız bunun için caminin metrekaresini ölçmeniz gerekir veya daha kısa bir çözüm yolu olan camideki halıların uzunluğuna göre karbon film döşenebilir. Her halının altına halının uzunluğu kadar karbon film döşenir. Genelde halılar 2*3 olmaktadır yani 6 metrekare civarıdır. Şu an piyasada en iyisinden bir karbon film almak isterseniz metrekaresine 50 lira vermeniz gerekir. Metrekaresi 20 liraya olan yüzde 60 karbonlu karbon filmler de mevcuttur.

Peki, ama bunlar arasındaki fark nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Bunlar arasındaki temel fark karbon oranlarının eksik olmasından kaynaklı daha az ısı dağıtmalarıdır. Karbon oranı yüzde yüz olan bir sistem tüm odayı eşit miktarda ve maksimum güçte ısıtırken karbon oranı düşük olanlar ısınma konusunda daha çok uğraştırır sizi. Bu tamamen sizin bütçeniz ile alakalı bir durum. Eğer caminizin daha iyi ısınmasını istiyorsanız halılarınızın altına yüzde yüz karbonlu karbon filmler koydurtabilirsiniz. Cemaat cuma namazlarında camiyi hınca hınç dolduracağı için cuma namazlarında caminin her zamankinden daha sıcak olması gerekir.

Camilerde toplanan yardımları en iyi değerlendirmenin yolu da budur. Kömüre oduna para vereceğinize aynı parayla bu sistemi caminize yerleştirin bütün cami kış aylarını sıcacık bir şekilde atlatsın. Sadece kış aylarında değil aynı zamanda yaz aylarında da sabah saatlerinde sabah namazını kılmaya giden cemaat soğuktan şikayet etmektedir. Bunun önüne geçmek için de en iyi çözüm budur. Yazın soba kurmak zorunda kalmaksızın sadece birkaç saatliğine bu sistemi çalıştırırsanız ısınma probleminiz kökten hallolur.

Karbon Isıtma Filmi Nerelerde Kullanılabilir?

Karbon film halı altı ısıtma yöntemlerinde en az masraflı ve kesin çözüm sunan sistemdir. Bu sistem birçok alanda kullanılabilir. En çok yaygın olduğu alanlar cami, konut, iş yeri, okul ve anaokullarıdır. Buralarda karbon film alttan ısıtma sistemleri yaygın şekilde kullanılır. Son zamanlarda müteahhitler yeni yapılarda sıkça bu yöntemi tercih etmeye başladılar. Hem ev sahiplerinin talepleri doğrultusunda hem de çağın gereksinimleri açısından bu yöntemi kullanmak müteahhitler için kaçınılmaz olmuştur. Özellikle Güney Kore ve Japonya'da karbon film ile ısıtma yöntemi neredeyse hayatın her alanında kullanılmaktadır. Bizim ülkemize de yavaştan alışmaya çalışan bu sistem zaman içinde en geç 5-6 yıla kadar tüm yeni yapılarda kullanılmaya başlanacaktır.

Ev ısıtmada da oldukça etkili olan bu sistem sayesinde evlerinizde ısınma masraflarınızı yarı oranında azaltabilirsiniz. Akıllı tekniği sayesinde yeterli oda sıcaklığına ulaşıldığı vakit kendiliğinden kapanmaktadır ve bu sayede yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Evlerinizde sadece birkaç odanın kombisini açmak yerine bu sistemi tercih ederseniz tüm odalarınız ve salonunuz aynı ısı seviyesinde olacaktır. İş yerleri, yurtlar ve okullar için de en az zahmetli ısıtma tekniği budur. Alttan ısıtma olduğu için ekstradan bir personel tutmanıza gerek kalmaz. İş yerlerinizde bizzat siz veya okullarda bizzat öğretmenler bu sistemi 5 saniyede çalıştırabilir. Bu nedenle ekonomik faydaları saymakla bitmez.

Karbon Filmlerin Ortak Özellikleri

Karbon Isıtıcı Filmler, özel bir reçine ve dirençli bir devre sayesinde bağlı olduğu sistem ve bulunduğu çevre şartlarına göre sıcaklığını ayarlayan bir üründür. Camilerinizde ekonomik ve güvenli bir ısınma sağlayabilmek için kontrol sistemli pano ile istenilen zamanlarda, istenilen sıcaklığa göre ortam ısıtılabilir veya soğutulabilir.

Geleneksel ısıtma sistemlerine alternatif olarak geliştirilmiş en modern ısınma yöntemidir. Mekanlarda oluşan ısı kaybı, %90 oranında zeminden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle karbon ısıtıcı filmler, ısı kaybını en aza indirerek çok hızlı bir şekilde camilerimizin her bir bölümünü eşit şekilde ısıtacaktır. Karbon filmler kurulu olduğu alanda gerektiği zaman kolaylıkla değiştirilebilmekte yahut iptal edilebilmektedir. Halı altı ısıtma sistemi sayesinde karbon ısıtıcı filmler belirli bir alanı veya tüm alanı ısıtma özelliğine sahiptir. İnce bir yapıya sahip olduğu için halı altında belirli olmamakta ve rahatsız etmemektedir. Ayrıca halı altı ısıtma sistemlerinin güvenli ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için kabloların ısınma derecelerinin uygun olması ve ısı kontrol panolarının kullanılması gerekmektedir.

Karbon ısıtıcı filmler istenildiği zamanlarda ısıtmak üzere programlanabilir(namaz vakitlerine göre programlama). Saflara eşit şekilde ısı dağıtması, zamanlama ve çabuk ısınma özellikleri sayesinde ısınma giderlerini minimuma indirdiği için Türkiye'de özellikle camilerde en çok tercih edilen ısınma sistemlerinden birisidir.

Halı Altı Isıtma sisteminin kurulumu, montajı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

- Kurulum ve İşletme maliyeti alternatiflerine göre daha düşüktür,
- Bakım maliyeti yoktur,
- Çizilme, delinme, yırtılmaya ve su basmasına karsı dayanıklıdır.
- Arıza yapmadığından ,sonradan müdahale gerektirmez.
- Alandan tasarruf sağlar. Panel radyatörleri yoktur,
- Homojen ısı dağılımı. Tüm yüzey ısıtıcı olduğundan her yerde aynı ısıyı verir,
- Dünya çapında yanmazlık garanti ve sigortası,
- 0.5 mm. İncelik,
- Kolay ve hızlı montaj,
- 2 yıl garanti,
- Elektronik merkezi kontrol ve iklimlendirme,
- Doğalgazın olmadığı yerlerde en ekonomik ısıtma,
- Toz böcekleri(mite) ve bakterileri azaltır,
- Hızlı ısınma,
- Baca yok. Isı kaybı minimum,
- Duvar ve tavanda da kullanılabilir,
- Sertifikaları. CE, ETL sertifikası vardır.
- Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür.
- Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için,
- her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.
- Ürünün Far Infrared olması romatizmal hastalıklara iyi gelir.
- Toz biriktirmez özelliği ile anti- alerjiktir.
- Yapılan incelemelerde “far infrared” ısının toz böceklerini (mite) ve bakterileri azalttığı görülmüştür.
- Far infrared ısı, insanın yaydığı ısı ile aynı frekanstadır.
- Her ikisinde de ısı kaynağı karbondur.

01- Tek tek safları açabilme (diğer cihazlarda yoktur)
02- Tamamen sessiz çalışma (diğer cihazlarda yoktur)
03- Açılan safları ekrandan görebilme
04- 48 safa kadar büyüyebilen kapasite(diğer firmalarda yoktur)
05- Manuel-otomatik işlemleri uzaktan kumanda ile kolay yapabilme (diğer cihazlarda yoktur )
06- Geniş okunabilir LCD ekran
07- Arıza anında gsm üzerinden mesaj atma veya çağrı yapma özelliği
08- Duman dedektörü ile anında sistemi kapama ve bilgi verme ( diğer cihazlarda yoktur )
09- Kuru kontak alarm çıkış ucu ( diğer cihazlarda yoktur )
10- Halı sensörleri ile halı sıcaklığını otomatik ayarlama
11- Diğer sistemlere göre %30 enerji tasarrufu
12- Kolay kullanım
13- 90-275 volt arası switch-mode geniş çalışma özelliği
14- Tri faze (R-S-T) faz kontrolü yapabilme ( diğer cihazlarda yoktur )
15- Manuel çalışma süresini ayarlıyabilme (max:4 saat)
16- Beş vakit,cuma ve manuel saf sayısını ve açma kapama süresini ayarlama
17- İmsak ve sabah namazına göre çalışabilme ( diğer cihazlarda yoktur )
18- İleri geri saat uygulamasını otomatik yapabilme veya iptali
19- Uyarıcı sesli ikaz ve gösterge (diğer cihazlarda yoktur)
20- Sigorta uçlarında 220 volt çıkış kontrolü (Hiçbir cihazda yoktur)
21- 81 ilin SONSUZA kadar proğramlanmış namaz vakit hesaplaması
22- İki yıl işçilik ve üretim hatalarına karşı garanti
23- Kumanda tanıtma özelliği

(Yıldırım ve çok yüksek akımlara karşı değil. Sigortaların garanti kapsamı üretici firmaya aittir.)

Zemin ısıtmasında kullandığımız standart ürün metresinde saatte 180W güç tüketir. (Bunun dışında farklı güçte KARBON FİLM seçenekleri de mevcuttur.) Ortalama 30 metre KARBON FİLM serilen bir ortamda tam güç çalışmada saatte 5.4 kW enerji sarfıyatı olur. Termostatlı sistemlerde enerji kesintili olarak kullanılacağından bu oran düşecektir. Ancak kati bir rakam verilemez çünkü ödeyeceğiniz fatura dışarıya kaçan ısıya göre değişir. Bunu ancak sizinle aynı şartlarda bulunan komşularınızla kıyaslayabilirsiniz. Mevcut şartlarda en ucuz ısı kaynağı doğalgazdır buna rağmen KARBON FİLM doğalgaz ile rekabet edebiliyor ama nasıl? Standart ısıtma sistemlerine kıyasla KARBON FİLM ile ısıtmanın 4 önemli avantajı vardır.

1. Isıtma sistemlerinde ısıya dönüşen enerji bacadan dışarı alıtır. Bu sistemde baca kaçağı yoktur. Isı tümüyle mekanda kalır.

2. Yerden ısıtma yaparken daha az enerjiye ihtiyaç duyulur. Isınan hava yükseldiği için sıcak hava perdesinin içerisinde kalırız. Bu da hissedilen ısı miktarında önemli bir etkendir.

3. Isı ayarı her odaya ayrı yapılabilir gün içerisinde kullanılmayan odalar az derecede tutularak sarfiyattan tasarruf sağlanır.

4. Hızlı ısıtma yapar. Kalorifer petekli sistemler gibi tüm gün çalışmak zorunda değildir. Açıldıktan yaklaşık 3 dk. sonra halıyı, 5 dk. sonra laminat parkeyi, 10 dk. sonrasında ise taş döşemeyi ısıtır.

Bu avantajların sayesinde KARBON FİLM ödenecek fatura bedelini rakibi doğalgazlı petekli sistemlerin yarısından da az çalışarak yakın bir bedelde yerden ısıtma konforunu sağlar.

NEDEN BEYZA HALI

2008'den bu yana alanında öncü firma olan Beyza Halı Altı Isıtma kalite prosedürleri gereği bütün ısıtıcıların montaj ve bakımında sadık iş planı ve belirlenen kriterlere uygun profesyonel iş arkadaşları ile çalışmaktadır.

Bu sayede mekanlarınız düşük maliyetle ısı ihtiyacını karşılamaya olanak sağlanmaktadır.

OTOMATİK CAMİ PANO MODELLERİMİZ

Birbirinden özel tasarlanmış panolarımızla ihtiyacınıza en uygun ısıtmayı sağlayabilirsiniz.

CAMİ HALI DESENLERİ

HALI ALTI ISITICILAR

OTEL HALISI

"EN UYGUN FİYAT VE KALİTE GARANTİSİ İLE SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ"

MEKANLARINIZI EN KALİTELİ VE EKONOMİK OLARAK ÖZEL ÜRETİM HALILARIMIZLA KAPLIYORUZ...


Halı altı ısıtıcılarımızda yerinde montaj ve uygulama hizmeti sunuyoruz...

MERKEZ OFİS ve MAĞAZA 

Azmimilli Mh. Aydınpınar Cd. N:19/A
Merkez/DÜZCE, PK 81010
Telefon: +9 (0) 546 244 13 96
Telefon: +9 (0) 531 697 08 93
Telefon: +9 (0) 507 730 86 32
E-Posta: info@beyzahali.com

FABRİKA 

Başpınar Organize Sanayi Bölgesi
Şehitkamil/GAZİANTEP, PK27010

İNTERNET SİTELERİMİZ 

Beyza Halı
Cami Halıcınız
Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ

Orta ve Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü
RECEP AYTAR

Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğü FERHAT AYTAR

Marmara Bölge Müdürlüğü
YILMAZ KOL

BİZE SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

© Telif Hakkı 2016 ve sonrası Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri - Tüm Hakları Saklıdır
Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri bir Beyza Halı internet sitesidir
Tasarım : Seri Çözüm