CAMİ HALISI


0546 244 13 96
TEKLİF HATTI

Cami halılarımızın kalitesi kadar cami halısı döşeme uygulamalarında da iddialıyız !

Cami Halısı denilince akla Beyza Cami Halıları gelmektedir. Türkiye’nin en kaliteli ve uygun fiyatlarının yer aldığı firmamız, cami halıları ve halı altı ısıtma konusunda sahip olduğu iddialı seçenekleriyle halı dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Alanında deneyimli olan ekip arkadaşlarımız, döşemesi yapılacak olan caminin durumuna göre; Halı ütü bandı, halı altı keçesi, halı altı yapıştırıcısı, soğuk silikon, farklı ucu olan maket bıçakları, halı gerdirme gibi birçok ekipman ile birinci sınıf kalitede cami halı döşemesi yapmaktadır. Beyza Halı bünyesindeki uzman tasarı ekibi, camilerinizin yapısına uygun desen ve renklerde cami halısı tasarlayarak sizlerin beğenisini kazanır. Halı firmaları içindeki en ucuz halı fiyatlarına ulaşmanız sağlanarak, istediğiniz halı modeli için kolay ödeme seçenekleri de sunulmaktadır.

Birbirinden güzel desen seçeneklerinin yer aldığı cami halısı modellerimizi görmeden kararınızı vermeyin.

Halı Dünyası sektörünün ilklerinden Beyza Halı Cami Halıları ile camilerimizin güzelliği ortaya çıkıyor!
Mistik figürlerinde de yer aldığı geniş renk ve model yelpazesiyle göz dolduran Beyza Cami Halıları, cami projesinin boyutuna göre dizayn edilir ve cemaatin yoğunluğuna uygun kalitede üretilir. Herkesin beğenisine uygun desen ve renk seçeneklerimiz ile Alev almayan, Leke Tutmayan, Küflenmeyen, Dayanıklı ve Uzun Ömürlü olan cami halıları ile uzun yıllar sizlerin beklentilerini en üst seviyede karşılayan firmamızın sağlıklı ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Cami halısı hizmetinde iplik kalitesinden desen ve renklerine, profesyonel döşeme işçiliğinde kullanılan malzeme kalitesine kadar her konuda Beyza Halı'dan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Beyza Cami halısı, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Sağlığınıza özen gösteren bu halı çeşitleri, camilerinize ayrı bir şıklık katacaktır.
Özel isteğe bağlı tasarım çalışmalarımız, sayısız projeler ile siz değerli dostlarımızla geliştirilmiştir. Bu konuda başarı sağlayan Beyza Halı, en son engelliler için engelleri kaldırıyoruz projesine katkıda bulunmuş ve görme engelliler için cami halısı üretmiştir.
Beğendiğiniz desenin sizin caminizde nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, caminizin fotoğrafını bize gönderin. Deseni bilgisayar ortamında uygulayıp size sunalım.
Ücretsiz projelendirme için lütfen iletişime geçiniz.

CAMİ HALI DESENLERİ

HALI ALTI ISITICILAR

OTEL HALISI

NEDEN BEYZA HALI

2008'den bu yana alanında öncü firma olan Beyza Cami Halıları kalite prosedürleri gereği bütün duvardan duvara halılarının sadık iş planı ve belirlenen özellikteki halının profesyonel iş arkadaşları ile çalışması yapmaktadır. Bu sayede camilerimizin daha ferah ve hijyenik alanlara dönüşmesi sağlanmaktadır.

Halılar sadece dekorasyon malzemesi değildir. Halılar aynı zamanda sağlığımız için büyük önem arz ederler.

"EN UYGUN FİYAT VE KALİTE GARANTİSİ İLE SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ"

MEKANLARINIZI EN KALİTELİ VE EKONOMİK OLARAK ÖZEL ÜRETİM HALILARIMIZLA KAPLIYORUZ...


Camilerinizde yerinde montaj ve uygulama hizmeti sunuyoruz...

MERKEZ OFİS ve MAĞAZA 

Azmimilli Mh. Aydınpınar Cd. N:19/A
Merkez/DÜZCE, PK 81010
Telefon: +9 (0) 546 244 13 96
Telefon: +9 (0) 531 697 08 93
Telefon: +9 (0) 507 730 86 32
E-Posta: info@beyzahali.com

FABRİKA 

Başpınar Organize Sanayi Bölgesi
Şehitkamil/GAZİANTEP, PK27010

İNTERNET SİTELERİMİZ 

Beyza Halı
Cami Halıcınız
Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ

Orta ve Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü
RECEP AYTAR

Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğü FERHAT AYTAR

Marmara Bölge Müdürlüğü
YILMAZ KOL

BİZE SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

© Telif Hakkı 2016 ve sonrası Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri - Tüm Hakları Saklıdır
Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri bir Beyza Halı internet sitesidir
Tasarım : Seri Çözüm